Plánovanie

Ahoj všetci.

Možno si pamätáte na článok, kde som rozoberala efektívne využívanie času. Jedným z bodov tejto organizácie boli aj diáre či kalendáre. Keďže je nový rok, rozhodla som sa poňať plánovanie o čosi poctivejšie a precíznejšie než po minulé roky.
Ešte v decembri som si zaobstarala nový diárik, do ktorého som si už stihla vyznačiť narodeniny, meniny či iné sviatky mojich najbližších. Navyše, veľmi sa mi páčil jednoduchý a predsa výstižný dizajn a povedala som si, že po niekoľkých rokoch jednofarebných alebo monotónne vzorových diárikov si radšej doprajem toto pozitívne ladené vydanie.

Kalendárik je skvelá vec, no napríklad pri plánovaní článkov mi prekážal trochu formát (každý deň má vyhradenú jednu stránku, sobota a nedeľa majú jednu spoločnú) a chcela som niečo, kde budem mať väčší prehľad o celom mesiaci. Hoci som veľkým fanúšikom google kalendára, v tomto prípade som chcela uprednostniť tlačenú verziu, do ktorej by som si poľahky vpísala poznámky a nápady.
O mesačných plánovačoch som už počula, no zdalo sa mi zbytočné kupovať si niečo, čo si doma ľahko vyrobím aj sama. Prezrela som si teda zopár nápadov na internete, sadla som si za počítač a trochu sa pohrala s tabuľkami a výsledok bol na svete: vlastnoručne robený plánovač na rok 2021. Stálo ma to dokopy tak pol hodinu času a 12 papierov. S okienkami som sa trochu vyhrala, chcela som aby sa do nich dalo pohodlne písať alebo aby som si ich mohla vyfarbiť.

Juchú, plánovanie sa môže začať 🙂

Pekné dni plné plánovania želá Veron 🙂

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s